Staranował kilka aut i uciekł. Poszukiwania kierowcy BMW

Warszawa

TVN24Rajd BMW w Żyrardowie

Kierowca BMW uderzył w trzy samochody na ulicy Okrzei w Żyrardowie. Jeden z tych pojazdów uszkodził po drodze trzy kolejne, zaparkowane auta. Trzy osoby zostały ranne. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

- Poszukiwania ciągle trwają. Duże siły policyjne zostały do nich skierowane, chociaż policja o szczegółach tych poszukiwań nie informuje - powiedziała przed godziną 14 reporterka TVN24 Katarzyna Pasikowska-Poczopko.

Jak dodała, policjanci nie podają danych personalnych poszukiwanego mężczyzny.

- Prawdopodobnie policjanci od wczoraj wiedzą, do kogo ten samochód należał i prawdopodobnie wiedzą, kto go prowadził. Nie wiadomo też, czy mężczyzna był pod wpływem alkoholu, czy też nie - relacjonowała sprzed Komedy Powiatowej Policji w Żyrardowie Katarzyna Pasikowska-Poczopko.

Czołowe zderzenie

Policja otrzymała zgłoszenie w sobotę po godz. 22. - Według wstępnych ustaleń, kierowca BMW czołowo zderzył się z pierwszym autem, po chwili uderzył w drugie, które w wyniku tego uszkodziło trzy zaparkowane pojazdy - relacjonowała asp. Agnieszka Ciereszko, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

To jednak nie był koniec, ponieważ BMW uderzyło jeszcze w trzecie auto i swój rajd zakończyło na latarni.

Jak dodała policjantka, trzy osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala. Kierowca BMW uciekł. Szuka go policja.

CZYTAJ RÓWNIEŻ NA KONTAKT 24

kz/popi