Staranował inne auto pod nosem policji

Warszawa

grzelecg/YoutubeWymusił pierwszeństwo pod nosem policji

Środek dnia, rondo w centrum miasta i sznur samochodów. W jeden z nich uderza rozpędzone auto. Sytuacja dzieje się tuż przed policyjnym radiowozem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 2 września na rondzie Czterdziestolatka. W prawidłowo jadący aleją Jana Pawła II samochód uderzyło rozpędzone auto, wyjeżdżające z Alej Jerozolimskich.

W otoczeniu patroli

Samochody zderzyły się na środku skrzyżowania, blokując nie tylko skrajny prawy pas alei Jana Pawła II, ale także nitkę Alej Jerozolimskich. Wszystko w otoczeniu patroli policyjnych, które pilnowały ruchu w stolicy, w związku z wizytą zagranicznych delegacji.

Obecni na miejscu funkcjonariusze od razu ruszyli w stronę aut uczestniczących w zderzeniu. by wyjaśnić sytuację. O to jak zakończyła się cała sprawa, zapytaliśmy stołeczną policję. Czekamy na odpowiedź.

Poniedziałkowe utrudnienia

Szybka reakcja policji związana była ze zwiększeniem liczby służb na ulicach, ze względu na obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Wizyta zagranicznych gości przyniosła jednak warszawiakom ogromne utrudnienia w centrum. Warunki na drogach zaczęły się poprawiać dopiero około godziny 15.

Wyłączenia z ruchu i utrudnienia w poniedziałek występowały na Marszałkowskiej, Chałubińskiego, w alei Jana Pawła II, Alejach Jerozolimskich, na Trakcie Królewskim i wielu innych miejscach.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy też o zderzeniu ciężarówki z kabrioletem:

Zderzenie ciężarówki z kabrioletem na WisłostradzieArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

ab/b