Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Spłonęła łódka przewożona na przyczepie

Warszawa

Mariusz/ tvnwarszawa.plPożar łódki na przyczepie

W sobotę na Trasie Siekierkowskiej doszczętnie spłonęła przewożona na przyczepie łódka. Nikt nie został ranny, akcja strażaków spowodowała niewielkie utrudnienia w ruchu.

Ogień wybuchł ok. 11.30 na Trasie Siekierkowskiej przed węzłem Marsa. - Najprawdopodobniej doszło do samozapłonu. Na przyczepie była przewożona łódka, której elementy były owinięte folią. Prawdopodobnie w wyniku długiego nagrzewania przez słońce zapaliły się wywołując pożar całej reszty - relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Łódka spłonęła doszczętnie, nie ma po niej śladu. Przyczepa jest mocno uszkodzona - dodaje.

W akcji gaśniczej brały udział dwa zastępy strażaków. - Po godz. 12.00 sytuacja została opanowana - podaje st. kap. Michał Gigoła z zespołu prasowego straży pożarnej.

Akcja strażaków spowodowała utrudnienia
Mariusz/ tvnwarszawa.pl
Spłonęła łódka przewożona na przyczepce
Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.pl
Spłonęła łodka przewożona na przyczepie | Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.pl
Spłonęła łódka przewożona na przyczepce | Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.pl
Pożar łódki na przyczepie | Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.pl
Pożar łódki na przyczepie | Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.pl

kś/b