TVN Warszawa | Ulice

Drzewo spadło na samochód, którym podróżowała rodzina. Nie żyje kierowca

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Drzewo spadło na samochód, kierowca nie żyje
TVN24Drzewo spadło na samochód, kierowca nie żyje

W miejscowości Solec w powiecie piaseczyńskim wiatr powalił drzewo, które runęło na jadący samochód. - W środku podróżowały dwie osoby dorosłe i dziecko. Pomimo reanimacji kierowca auta zmarł - przekazała policja. Droga była zablokowana w obu kierunkach.

Jak mówił Łukasz Darmofalski z piaseczyńskiej straży pożarnej, tuż przed godziną 19 służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Solec na drodze krajowej numer 79. - W wyniku silnego wiatru, w trakcie burzy, drzewo spadło na drogę, którą jechał samochód osobowy. W środku podróżowały trzy osoby: mężczyzna, kobieta i dziecko. W wyniku tego zdarzenia najbardziej poszkodowany został mężczyzna. Prowadzona była względem niego restytucja krążeniowo-oddechowa i w takim stanie został on przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego - relacjonował strażak.

Kilka minut później Jarosław Sawicki z piaseczyńskiej policji przekazał tragiczną informację: - Reanimacja mężczyzny trwała kilkanaście minut. Niestety, 30-latek zmarł.

Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter ustalił, że podróżujące autem osoby były rodziną. - Droga krajowa numer 79 jest zablokowana w obu kierunkach - ostrzegał policjant.

Na miejscu pracowała policja i trzy zastępy straży pożarnej.

W sobotę rano na tvnwarszawa.pl informowaliśmy też o śmiertelnym wypadku koło Legionowa:

Tragiczny wypadek koło Legionowa
Tragiczny wypadek koło LegionowaTVN24

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości