Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Śmiertelny wypadek zablokował Łopuszańską

Ulice

film Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
film Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Tragiczny wypadek we Włochach. Przed godz. 20.00 na skrzyżowaniu Łopuszańskiej i Flisa samochód osobowy zderzył się z ciężarowym. Kierowca osobówki nie przeżył.

- Kierowca osobowego renaulta, jadący Łopuszańską w stronę Alej Jerozolimskich, stracił panowanie nad samochodem i za wiaduktem nad aleją Krakowską wpadł na pas ruchu prowadzący w przeciwnym kierunku. Doszło do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Po zderzeniu ciężarówka uderzyła w latarnię, a renault odrzuciło na prywatna posesję - dodaje.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej i dwie karetki. Strażacy rozcinali renault, żeby wydobyć kierowcę. Mimo reanimacji, nie udało się uratować. - To był 42-letni mieszkanie Raszyna - informuje Komenda Stołeczna Policji.

Utrudnienia

Policja zamknęła wjazd na ulicę Łopuszańską od strony alei Krakowskiej. Na ulicy utworzyły się ogromne korki w obu kierunkach. Utrudnień należy się też spodziewać w alei Krakowskiej.

Jak informuje policja, utrudnienia potrwają do północy.

film Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
film Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

bako/wp//mz

Mapy dostarcza Targeo.pl

Pozostałe wiadomości