Śmiertelny wypadek w Raszynie

Ulice

Zderzenie w alei KrakowskiejTomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Wypadek w alei Krakowskiej w Raszynie. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Jak podała policja, nie żyje jedna osoba. Przez kilka godzin były poważne utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w alei Krakowskiej w okolicy ulicy Godebskiego.

"Trzy osoby ranne"

- Ze wstępnych informacji wynika, że na jezdni w kierunku Janek zderzyły się trzy pojazdy. Jest jedna ofiara śmiertelna - powiedziała nam podkomisarz Karolina Kańka z komendy w Pruszkowie. - To mężczyzna podróżujący w volkswagenie polo - doprecyzowała.

- Według naszych wstępnych informacji ranne zostały również trzy inne osoby - dodał starszy kapitan Karol Kroć ze straży pożarnej w Pruszkowie.

Policja przez kilka godzin prowadziła czynności na miejscu. Na zdjęciach naszego reportera widać, że szczątki samochodów rozrzucone były w promieniu kilkudziesięciu metrów na całej szerokości drogi. Z jednego auta wypadł silnik.

- Wygląda na to, ze polo zderzyło się z golfem, a ten odbił i uderzył w zaparkowanego peugeota - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl, który był na miejscu. - Jezdnia alei Krakowskiej w kierunku Janek jest zablokowana - mówił zaraz po zdarzeniu Zieliński.

Zaznaczał też, że strażacy przygotowali na przeciwnej jezdni kontrapas. - Mimo to, korki są ogromne - podkreślał Zieliński. Utrudnienia zakończyły się po 18.

Policja na razie nie informuje o przyczynach zdarzenia. - Będzie prowadzone postępowanie wyjaśniające w tej sprawie - powiedziała Karolina Kańka.

Autobusy na objazdach

Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, "w związku z zablokowanym przejazdem w alei Krakowskiej (Raszyn) występowały utrudnienia w kursowaniu linii 703, 706, 707, 711, 721, 728, L23". Autobusy jadące w kierunku Janek kierowane były trasą S2 następnie S7 z pominięciem Raszyna.

ran/b