Przygotuj się na:

ZMIANY I UTRUDNIENIA NA GÓRCZEWSKIEJ

Od nocy z 31 maja na 1 czerwca ruch w obu kierunkach będzie odbywał się jezdnią w kierunku centrum.

  Śmiertelny wypadek na krajowej "siódemce". Nie żyje motocyklista

  Ulice

  Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.plTragiczny wypadek za Łomiankami

  Motocykl uderzył w bariery na krajowej "siódemce" między Nowym Dworem Mazowieckim a Dziekanowem Leśnym. Kierujący pojazdem nie żyje. Na miejscu utworzyły się ogromne korki, bo droga krajowa była zamknięta, a policja kierowała na objazdy.

  Do zdarzenia doszło za Łomiankami, w miejscowości Sadowa.

  "Na odcinku Nowy Dwór Mazowiecki - Warszawa, m. Dziekanów Leśny motocykl uderzył w bariery. 1 osoba poniosła śmierć. Jezdnia w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego jest zablokowana. Przewidywany czas trwania utrudnienia 2 godz." - poinformowała o godz. 18.40 GDKiA.

  Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter doprecyzował, że droga krajowa w stronę Gdańska jest zamknięta, kierowcy kierowani są na objazdy, a w przeciwnym kierunku czynny jest tylko jeden pas ruchu. - Kierowcy wyjeżdżający z Warszawy skręcają w poboczną ulicę - Wędkarską. Wyjeżdżają około pięćset metrów dalej. A, że to dość niewielka uliczka, trasa się korkuje - mówił.

  Zdarzenie potwierdzała policja. - Szczegóły ustalą śledczy - mówił Tomasz Oleszczuk w wydziału prasowego komendy stołecznej policji.

  kz/mś