Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Śmiertelne potrącenie na torach

Warszawa

Kontakt24Śmiertelne potrącenie na torach

Pociąg Kolei Mazowieckich potrącił osobę, która przechodziła przez tory w miejscu niedozwolonym, pomiędzy Warszawą Wschodnią a Warszawą Wawer. Wypadek spowodował utrudnienia w kursowaniu pociągów.

Pierwsze informacje o zdarzeniu dostaliśmy na Kontakt24. "Przy stacji Warszawa Olszynka Grochowska, doszło do wypadku śmiertelnego z udziałem osoby postronnej przechodzącej przez przejście nielegalnie" - napisał reporter24.

Informacje potwierdził Karol Jakubowski z PKP PLK. - Około godziny 18.30 pod pociąg relacji Warszawa - Dęblin weszła osoba. Została potrącona ze skutkiem śmiertelnym - poinformował rzecznik.

Wieczorem na miejscu pracowały policja i prokurator. Jak podawał ZTM, występowały utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S1 oraz KM w rejonie stacji Warszawa Wawer, a pociągi SKM linii S1 kursowały z pominięciem stacji Warszawa Olszynka Grochowska.

Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów ZTM - KM w pociągach na odcinku Otwock - Warszawa Zachodnia w obu kierunkach.

md/r