Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Ulice

Bus, ciężarówka i samochód osobowy zderzyły się na DK50. Droga była zamknięta na czas lądowania helikoptera LPR

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na DK50 w Słabomierzu

Na drodze krajowej numer 50 w Słabomierzu (powiat żyrardowski) doszło rano do zderzenia trzech pojazdów, którymi podróżowało łącznie kilkanaście osób. Służby podają, że dwie odniosły obrażenia. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło przed godziną 7. na krajowej "50", w miejscowości Słabomierz. To odcinek trasy pomiędzy Żyrardowem a Mszczonowem. - Doszło do zderzenia samochodu osobowego, busa i samochodu ciężarowego. Pojazdami łącznie podróżowało 14 osób. Jedna z tych osób odniosła obrażenia - przekazał nam wstępne ustalenia Jarosław Belina z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żyrardowie.

Jak dodał, strażacy przygotowywali się na miejscu do lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Ruch w miejscu zderzenia był od początku utrudniony, a na czas lądowania droga została zamknięta - ostrzegał Belina.

Dwie osoby poszkodowane

Po godzinie 7. policja przekazała, że śmigłowiec nie zabrał z miejsca wypadku żadnej osoby poszkodowanej. - Jedna osoba została zabrana do szpitala karetką, a druga czeka na przyjazd załogi - informuje Monika Michalczyk z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie. Według policji pojazdami podróżowało łącznie 11 osób. - Samochodem osobowym jechały dwie osoby, ciężarówką jedna, a busem podróżowało osiem osób - wylicza policjantka.

Zapowiada też, że po odblokowaniu drogi, ruch będzie odbywał się jeszcze przez pewien czas wahadłowo.

Do zderzenia doszło na DK50 w Słabomierzu Mapy Google

Informowaliśmy też o wypadku na trasie S8:

Śmigłowiec LPR lądował przy trasie S8
Śmigłowiec LPR lądował przy trasie S8Piotr Szkiela OSP Stare Babice

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mapy Google

Pozostałe wiadomości