Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Krajowa "50" zablokowana po zderzeniu auta z ciągnikiem pod Płońskiem. GDDKiA: jedna osoba nie żyje

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
PAP
Mapy GoogleDo wypadku doszło w miejscowości Skrzynki

Pod Płońskiem doszło w środę rano do zderzenia auta osobowego i ciągnika. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała, że jedna osoba nie żyje. Krajowa "50" w miejscowości Skrzynki została zablokowana. Kierowcy muszą korzystać z objazdów drogami lokalnymi.

W komunikacie drogowców czytamy, że do wypadku doszło o godzinie 4.35 w miejscowości Skrzynki, w powiecie płońskim. "Doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym, jedna osoba poniosła śmierć. Droga została zablokowana" – poinformowała GDDKiA. Drogowcy precyzują, że pojazdy zderzyły się na odcinku pomiędzy Płońskiem a Wyszogrodem. W komunikacie podano także, że służby wyznaczyły objazdy drogami lokalnymi.

Zginął kierowca ciągnika

Informację o wypadku potwierdza policja. - Doszło do zderzenia osobowego peugeota z ciągnikiem rolniczym marki Ursus. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący ciągnikiem 66-latek - podaje Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.

Jak dodaje, 44-letni kierowca peugeota był trzeźwy i trafił do szpitala. - Trasa jest obecnie zablokowana. Czynności na miejscu prowadzą funkcjonariusze z grupy operacyjno-dochodzeniowej pod nadzorem prokuratora. Kierowcy są kierowani na objazdy drogami lokalnymi. Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie podać, jak długo mogą jeszcze potrwać utrudnienia - zastrzega.

Informowaliśmy też o śmiertelnym wypadku na DW631 w Wólce Radzymińskiej:

Śmiertelny wypadek w Wólce Radzymińskiej
Śmiertelny wypadek w Wólce RadzymińskiejArtur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Autor:kk/r

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Mapy Google

Pozostałe wiadomości