Ulice

Seria zdarzeń na S8. Korki

Ulice

Utrudnienia na trasie S8
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plUtrudnienia na trasie S8

Trudny poranek na trasie S8. Rano doszło tam już do kilku kolizji i jednego wypadku. Tworzyły się korki. Utrudnienia potęgowały złe warunki pogodowe.

Rano na tvnwarszawa.pl pisaliśmy o problemach stołecznych kierowców. Do zalanych ulic dodać trzeba szereg zdarzeń drogowych. Trudna sytuacja panowała zwłaszcza na trasie S8.

- Przed Lazurową kierowca toyoty wjechał w barierki. Auto obróciło, wciąż stoi tyłem do kierunku jazdy i blokuje prawy pas ruchu w kierunku Wisły - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Kierowcy utknęli w korku, sięga on węzła Konotopa - dodał.

Ale to nie wszystko. Przed 10 policja informowała o dwóch innych kolizjach i wypadku.

- Na Toruńskiej przed wjazdem na most Grota-Roweckiego, w kierunku Bemowa zderzyły się dwa volkswageny. Jedna osoba została ranna - poinformowała Agnieszka Włodarska ze stołecznej policji. - Doszło także do dwóch kolizji. Pierwsza miała miejsce na trasie S8 przy Powązkowskiej: zderzyły się tam skoda i volkswagen. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy jadący w kierunku Marek - informuje i dodaje, że do drugiej kolizji doszło na Toruńskiej przy Łabiszyńskiej. - Tam toyota zderzyła się z citroenem - podsumowała.

W poniedziałek informujemy także o zalanym węźle Marynarska:

[object Object]
Zalany węzeł MarynarskaLech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
wideo 2/6

su/b

Pozostałe wiadomości