Samochody na przejściu dla pieszych. Trzy osoby ranne

Ulice

Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.plWypadek na Kruczej

Citroen i ford zderzyły się na skrzyżowaniu Nowogrodzkiej i Kruczej. Po wypadku samochody wylądowały na przejściu dla pieszych. Ulica Krucza była zablokowana przez kilkanaście minut.

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl. - Karetka pogotowia na sygnale zabrała rannego do szpitala - poinformował przed godziną 11 Artur Węgrzynowicz.

Były duże utrudnienia w ruchu, ponieważ policja zablokowała przejazd Kruczą. W akcji udział brali też strażacy. - Dostaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów. Na miejsce wysłaliśmy dwa nasze zastępy, które prowadzą działania - mówił kapitan Tomasz Stankowski ze stołecznej straży pożarnej.

Kilkanaście minut po wypadku na miejsce wezwano kolejną karetkę. - Kolejny uczestnik zderzenia uskarżał się na ból nogi, został zabrany do ambulansu, gdzie jest badany - relacjonował nasz reporter.

Do szpitala zabrano łącznie trzy osoby. - Kierowców obu aut, a także jednego z pasażerów. Na chodniku w momencie wypadku nie było pieszych. Kierujący byli trzeźwi - podsumowała Edyta Adamus z zespołu prasowego stołecznej policji.

Utrudnienia zakończyły się po godzinie 11.40.

md/b