Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  "Samochód z historią" uszkodził renault. Kierowca pod wpływem

  TVN Warszawa

  Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.plKolizja z tarpanem

  Samochód, który kiedyś służył jako pojazd wojskowy, uderzył w renault zaparkowane przy ulicy Bartyckiej - poinformował nasz reporter. Kierowca nietypowego pojazdu był pod wpływem alkoholu.

  Do kolizji doszło na wysokości numeru 27. - Samochód, który uszkodził renault to pojazd z historią. Tarpan honker ma jeszcze oznaczenia naniesione podczas misji w Jugosławii. Auto należy prawdopodobnie do osoby prywatnej, posiada zwykłe numery rejestracyjne - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

  Jak dodał, jego kierowca mógł kilkakrotnie uderzyć w zaparkowane renault. - Na miejsce wezwano policję, która zabrała go na badanie krwi, żeby sprawdzić jego trzeźwość - dodał Zieliński.

  Funkcjonariusze potwierdzili te informacje. - Jeden z kierujących miał około 1,4 promila alkoholu - poinformował Marcin Zagórski z Komendy Stołecznej Policji.

  md/pm