Ulice

Samochód w latarnię, latarnia na pieszą

Ulice


Groźny wypadek na u. Powązkowskiej. Około godz. 14.00 zderzyły się tam dwa samochody. Jeden z nich ściął latarnię. Ta spadając raniła kobietę idącą chodnikiem.

Do wypadku doszło na Powązkowskiej przed Krasińskiego w kierunku Bemowa. Jeden z uczestniczących w niej samochodów uderzył w latarnię, która się złamała. Upadając raniła pieszą. Kobieta zostałą odwieziona do szpitala.

Do szpitala trafiła również dwójka małych dzieci i kobieta z samochodu który uderzył w latarnię.

Jeden pas ruchu w kierunku Bemowa był zablokowany. Jak relacjonują świadkowie na ulicy Powązkowskiej utworzył się duży korek w obu kierunkach. Kierowcy musieli się liczyć z poważnymi utrudnieniami.

Dwa potrącenia na pasach

Około godz. 15.00 na skrzyżowaniu ul. Krasińskiego i Broniewskiego został potrącony na pasach mężczyzna. Po przewiezieniu do szpitala, niestety zmarł.

Z kolei przed południem kolejny pieszy został potrącony na pasach na ul. Grzybowskiej. Wypadek miał miejsce u zbiegu z ul. Towarową w kierunku Solidarności. – Pieszego potrącił ford transit z czterema pracownikami w środku. Kierowca był trzeźwy – relacjonował Marcin Gula, reporter TVN Warszawa.

TRAGICZNY BILANS STYCZNIA. ZGINĘŁO 6 PIESZYCH

Mapy dostarcza Targeo.pl

wp/par

Źródło zdjęcia głównego:  | S/y Zawisza Czrny /facebook.pl

Pozostałe wiadomości