Ulice

Samochód na barierkach przy Cytadeli

Ulice

[object Object]
Wypadek przy Cytadeli opisuje reporter tvnwarszawa.plTVN24
wideo 2/3

- Osobowy hyundai uderzył w barierki na Wybrzeżu Gdyńskim - poinformował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Na miejscu była straż pożarna i policja. Przez kilkadziesiąt minut kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami. Funkcjonariusze kierowali ruchem.

- Kierowca samochodu z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w barierki na wysokości Cytadeli, odbijał się od nich kilkukrotnie - mówił nasz reporter. Jak dodał, strażacy wyjęli go z samochodu. Początkowo był badany w karetce, ale ostatecznie został zabrany do szpitala na sygnale.

Policja potwierdziła informacje podawane przez Zielińskiego. - Kierowca hyundaia uderzył w barierki oddzielające jezdnie - doprecyzowała Magdalena Bieniak z sekcji prasowej komendy stołecznej.

Jak mówił Zieliński, samochód został dosyć mocno uszkodzony.

Utrudnienia

Były duże utrudnienia w ruchu. - Dwa pasy, lewy i środkowy, w kierunku centrum są nieprzejezdne. Dla kierowców dostępny jest tylko jeden, skrajnie prawy pas. Funkcjonariusze kierują ruchem - opisywał Zieliński około godziny 10.

Na miejscu była policja, która ustalała przyczyny zdarzenia. - Zbiera ślady i robi zdjęcia. Chce jak najszybciej upłynnić ruch na tym newralgicznym trakcie - opisywał nasz reporter.

Wcześniej na Wisłostradzie byłī też dwa zastępy straży pożarnej.

Obecnie na Wisłostradzie nie ma już utrudnień.

kw//ec

Pozostałe wiadomości