Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie na węźle Konotopa. Ruch odbywał się pasem awaryjnym

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie na węźle Konotopa

Na zjeździe z trasy S8 na autostradę A2 w kierunku Poznania doszło do zderzenia nissana i audi. Były bardzo duże utrudnienia.

Jak informował reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, do zderzenia doszło na wlocie z trasy S8 na autostradę A2 w kierunku Poznania. - Nissan zderzył się z audi. Wygląda na to, że nikomu nic się nie stało, bo uczestnicy zdarzenia są poza samochodami. Na miejscu nie ma karetki - opisywał Szmelter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Auta są jednak dość mocno rozbite - jedno z przodu, drugie z tyłu - a zdarzenie powodowało spore utrudnienia w ruchu. - Dwa pasy są zablokowane. Ruch odbywa się pasem awaryjnym - ostrzegał Szmelter. Na Google Maps widać było , że na jezdni w stronę Poznania utworzył się kilkukilometrowy korek, który zaczynał się na wysokości Chrzanowa.

Policja otrzymała zgłoszenie o tym zdarzeniu około godziny 16.30. - Na 455. kilometrze autostrady A2 na węźle Konotopa w kierunku Poznania doszło do zderzenia nissana i audi. Kierowcy są trzeźwi, nie potrzebują pomocy medycznej - mówił Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Z kolei na trasie S8, na węźle Warszawa - Zachód doszło do nietypowego zderzenia: jeden z samochodów wjechał na dach drugiego:

Jedno auto wylądowało na dachu drugiegoMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl