TVN Warszawa | Ulice

Karambol na S8 w kierunku Warszawy. Jedna osoba w szpitalu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Auto osobowe wbiło się w przód ciężarówki
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl Auto osobowe wbiło się w przód ciężarówki

Na trasie S8, na odcinku Nadarzyn-Warszawa, zderzyło się pięć aut. Jak przekazali strażacy, jedna osoba została przewieziona do szpitala. Niedaleko tego miejsca doszło do jeszcze jednego zderzenia z udziałem trzech aut. Jedno wbiło się w przód ciężarówki.

- Zderzyło się pięć aut: cztery osobowe i bus. Jedna poszkodowana osoba trafiła do szpitala. Na miejscu pracuje policja, służby drogowe i jeden zastęp strażaków z OSP Falenty - przekazał nam przed godziną 17 Karol Kroć z pruszkowskiej straży pożarnej. Dodał, że kierowcy mogą spodziewać się utrudnień.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała z kolei w komunikacie, że do zdarzenia doszło pobliżu węzła Janki. "Zablokowane zostały 2 pasy jezdni w kierunku Warszawy. Ruch odbywa się pozostałymi pasami" - przekazano. Jak czytamy, utrudnienia mogą potrwać do około godziny 18.

Z kolei reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter poinformował, że w okolicy węzła Janki doszło do jeszcze jednego zdarzenia. - Na wiadukcie, przed węzłem - na skrzyżowaniu ulic Sąsiedzkiej i Przerąbkowskiej zderzyły się trzy auta, z czego jedno wbiło się w przód ciężarówki - wskazał Szmelter. Dodał też, że oba zdarzenia spowodowały ogromne korki.

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości