Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Auto spłonęło doszczętnie na trasie S8

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl, PAP
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plJeden z samochodów uległ całkowitemu spaleniu

Na trasie S8 na wysokości miejscowości Nowe Grocholice (powiat pruszkowski) doszło do kolizji dwóch aut. Policja informuje, że nikomu nic się nie stało, ale spalił się jeden z pojazdów.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 16.20. Na trasie S8, na wysokości Nowych Grocholic w kierunku Warszawy zderzyły się dwa samochody osobowe: citroen i volkswagen. Nie ma osób rannych. Natomiast drugi z samochodów z nieznanych jeszcze przyczyn zapalił się – poinformowała Karolina Kańka, rzeczniczka pruszkowskiej policji. Dodała, że policjanci wciąż pracują na miejscu i będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia. Jak dodała, kierowcy byli trzeźwi.

Karol Kroć z pruszkowskiej straży pożarnej zaznaczył tuż przed 17, że trwa jeszcze akcja gaśnicza. - Są utrudnienia w obu kierunkach – ostrzegał strażak.

Na miejsce pojechał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. - Volkswagen uległ całkowitemu spaleniu. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej. Służby udrożniły już jeden pas w kierunku Warszawy. Wcześniej na potrzeby akcji zablokowane były wszystkie – wskazał po godzinie 17.

Po godzinie 18 utrudnienia zakończyły się.

W popołudniowym szczycie doszło także do kolizji na innej ważnej trasie. Na S2, pomiędzy węzłami Aleje Jerozolimskie i Konotopa, samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. "Zablokowany został 1 pas jezdni w kierunku Poznania. Przewidywany czas trwania utrudnienia około 1 godz." – podała przed godzi. 17.30 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. "Brak informacji o poszkodowanych" – czytamy w komunikacie.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl, PAP

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl