Przygotuj się na:

ZAWRTOKA NA POW ZAMKNIĘTA

Duże utrudnienia napotykają kierowcy zjeżdżający z trasy z S2 w kierunku centrum Warszawy. Po likwidacji tymczasowej, dodatkowej zawrotki na węźle Puławska utworzyły się korki.

Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych i autobusu na S8. Policja: osiem osób rannych

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kz/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek w NiegowieTVN24
wideo 2/2
TVN24Wypadek w Niegowie

Poważny wypadek na trasie S8 w okolicy Wyszkowa. Jak przekazują drogowcy, doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych i autobusu. Policja podaje, że ranni zostali pasażerowie i kierowca autobusu.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

Informacje o zdarzeniu przekazała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Jak czytamy w komunikacie, na odcinku Warszawa-Wyszków, w miejscowości Niegów doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych oraz autobusu.

- Wszystko wskazuje na to, że autobus uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego – opisywał Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl, który jest na miejscu.

I dodał, że na S8 utworzył się korytarz życia po wypadku.

Ranni i utrudnienia

Według przekazanych informacji, rannych zostało pięć osób. "Jezdnia w kierunku Warszawy została zablokowana" – poinformowała GDDKiA. Jednak przed godziną 8 oficer prasowy policji w Wyszkowie doprecyzował, że rannych zostało osiem osób. - To pasażerowie i kierowca autobusu – przekazał Damian Wroczyński.

- Wciąż pracujemy na miejscu zdarzenia. Zalecamy objazdy drogą serwisową od węzła Niegów oraz trasami alternatywnymi – dodał.

Po godzinie 11 droga była już przejzdna.

Poważny wypadek pod Wyszkowem Mapy Google

Autor:kz/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP Wyszków