Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na S8. "Auto dostawcze zderzyło się z ciężarowym"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plAuto dostawcze zderzyło się z ciężarowym na S8

Na trasie S8 na wysokości Nadarzyna doszło do zderzenia samochodu dostawczego z ciężarówką. Jak podała straż pożarna, w wypadku ucierpiała jedna osoba.

Służby otrzymały zgłoszenie około godziny 11.30. - Auto dostawcze zderzyło się z ciężarowym na 440. kilometrze trasy S8 na wysokości Nadarzyna w kierunku Warszawy. Wskutek zdarzenia jedna osoba została poszkodowana, karetka zabrała ją do szpitala - informuje Karol Kroć z pruszkowskiej policji.

Jak dodaje, w ciężarówce uszkodzony został zbiornik paliwa i wycieka z niego olej napędowy. - Strażacy muszą zneutralizować rozlane paliwo i zabezpieczyć miejsca zdarzenia - podsumowuje Kroć.

Najpierw w ciężarówkę, potem w ekrany dźwiękochłonne

Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej, policja i służba drogowa.

- Auto dostawcze uderzyło w tył ciągnika siodłowego ciężarówki, bez przyczepy. Po uderzeniu dostawczak zjechał na pas zieleni i uderzył jeszcze w ekrany dźwiękochłonne - opisuje po śladach na miejscu przebieg wydarzenia reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl