Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

S8: Jedna osoba ranna po zderzeniu trzech samochodów

Warszawa

tvnwarszawa.plZderzenie na S8

W pobliży ulicy Powązkowskiej na trasie S8 zderzył się samochód dostawczy z ciężarowym. Zablokowany był lewy pas jezdni w kierunku Marek. Utworzył się długi korek. Niedługo potem doszło do zderzenia kolejnych trzech samochodów. Tym razem na wysokości ul. Maczka. Jedna osoba została ranna.

Jak podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, nie ma osób rannych. Kierowcy jadący od strony Bemowa w kierunku Marek powinni się liczyć z wydłużeniem podróży.

Rozbite samochody blokowały lewy pas trasy S8 w pobliżu ulicy Powązkowskiej. - Przewidywany czas trwania utrudnienia około dwóch godzin - informowała GDDKiA.

Na miejscu była policja. - Zderzenie to kolizja dostawczego citroena z samochodem ciężarowym. Nie ma osób poszkodowanych - potwierdziła Agnieszka Włodarska z sekcji prasowej stołecznej komendy.

Niedługo potem doszło do kolejnego zdarzenia. Tym razem na wysokości ulicy Maczka, także w kierunku Marek zderzył się samochód ciężarowy z oplem i peugeotem. - Jedna osoba została ranna, trafiła do szpitala. Zablokowany jest jeden pas ruchu. Policjanci na miejscu wyjaśniają okoliczności zdarzenia - dodaje Agnieszka Włodarska.

skw/pm