Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Ulice

Ciężarówka na boku i rozsypane śmieci na trasie S7

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plDo zdarzenia doszło na S7 na wysokości miejscowości Sady

Na trasie S7 na wysokości miejscowości Sady w powiecie nowodworskim przewrócił się samochód dostawczy ze śmieciami. Były utrudnienia.

- W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kierowca jechał sam i nie wymagał hospitalizacji. Zablokowana jest jednak droga w obu kierunkach na wysokości miejscowości Sady. Służby zorganizowały objazd drogą techniczną - powiedział nam po godzinie 15 oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Nowym Dworze Mazowieckim mł. kpt. Paweł Plagowski. Podkreślił, że do zdarzenia doszło na trasie w kierunku Warszawy, a na miejscu będą pracować także policjanci.

Utrudnienia na trasie S7Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Chwilę później Plagowski przekazał, że po przyjeździe na miejsce policjantów i zespołu ratownictwa medycznego kierowca auta dostawczego został jednak przewieziony do szpitala. - Dwa pasy w kierunku Warszawy są jeszcze zablokowane. Trasa w stronę Gdańska jest już przejezdna - poinformował strażak po godzinie 16. Utrudnienia zakończyły się po godzinie 18.

Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl podał z kolei, że samochód przewoził plastikowe śmieci, które rozsypały się na jezdni po tym, jak auto znalazło się na boku.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości