Przygotuj się na:

ZMIANY I UTRUDNIENIA NA GÓRCZEWSKIEJ

Od nocy z 31 maja na 1 czerwca ruch w obu kierunkach będzie odbywał się jezdnią w kierunku centrum.

  240 kilometrów na godzinę na S7. Piraci w policyjnej kamerze

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  ran/b
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Policja mazowieckaPrzekraczanie prędkości na S7

  Policjanci z grupy SPEED zatrzymują na trasie S7 kierowców, którzy znacznie przekraczają dozwoloną prędkość. U jednego z nich policyjny wideorejestrator wskazał aż 240 kilometrów na godzinę.

  "W ubiegły weekend mazowieccy policjanci z grupy SPEED patrolowali drogę S7 nieoznakowanym radiowozem bmw z wideorejestratorem" - poinformowali na swojej stronie internetowej funkcjonariusze z komendy wojewódzkiej.

  Trzy dni z rzędu

  1 listopada zatrzymali kierującego lexusem, który pędził z prędkością 192 kilometrów na godzinę. Jechał z Radomia do Szydłowca. Otrzymał od policjantów mandat na 400 złotych i 10 punktów karnych.

  "2 listopada funkcjonariusze nie mogli uwierzyć w wyczyny kierującego mercedesem , którego prędkość wyniosła 240 km/h" – podaje mazowieckie komenda. Kierowcę zatrzymali w miejscowości Stary Gózd pomiędzy Radomiem a Białobrzegami. Został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 10 punktami karnymi.

  Trzeci przypadek SPEED odnotował 3 listopada w miejscowości Promna, na odcinku pomiędzy Radomiem a Grójcem. Kierowca audi również dostał mandat w wysokości 500 zł i 10 punktów karnych.

  Policja ostrzega

  Funkcjonariusze przypominają, że droga hamowania w sytuacji, gdy pojazd jedzie z prędkością 240 km/h to około 360 metrów. "W takiej sytuacji kierujący nie miałby żadnych szans by uniknąć niebezpieczeństwa" – ostrzegają.

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Autor:ran/b

  Źródło zdjęcia głównego: Mazowiecka policja