Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

Ulice

Ruszają weekendowe remonty dróg

Ulice

| Fakty Onlinefot. TVN Warszawa

W weekend rusza frezowanie stołecznych ulic. Na pierwszy rzut pójdą ulice: Żołnierska i Wybrzeże Helskie.

W pierwszej kolejności drogowcy rozpoczną pracę na Żołnierskiej. Już w piątek o godzinie 22.00 zacznie się wymiana nawierzchni. Zakończenie prac przewidziane jest na świt 4 maja. Nową nawierzchnię ulica zyska na odcinku od Strażackiej do granic miasta.

Proponowany objazd: ulica Chełmżyńska do Ząbek, następnie Piłsudskiego w Ząbkach - księdza Ignacego Skorupki w Ząbkach (droga 634) - na rondzie w lewo (droga 631).

Z kolei frezowanie Wybrzeża Helskiego na odcinku od Ratuszowej do ulicy Starzyńskiego, rozpocznie się 1 maja o 22:00 i potrwa do 4 maja. Przez ten czas kierowcy będą musieli korzystać z objazdu: Okrzei - Targowa - Jagiellońska - Rondo Starzyńskiego.

Zmiany dla pasażerów

W związku z remontem autobusy linii 444 zostaną skierowane na trasę objazdową, tylko w kierunku pętli na Dworcu Centralnym: ZOO - Ratuszowa - Wybrzeże Helskie - Wybrzeże Szczecińskie - most Świętokrzyski. Dalej pojadą normalą trasą.

Ponadto od 2 do 3 maja linia będzie kursowała według świątecznego rozkładu jazdy.

bf/mz

Źródło zdjęcia głównego:  | Fakty Online