Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Ciężarówka śmiertelnie potrąciła mężczyznę na S8

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
ShutterstockŚmiertelne potrącenie na trasie S8

Mężczyzna zginął potrącony na drodze ekspresowej w powiecie pruszkowskim. Okoliczności wypadku będzie wyjaśniała policja.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Do potrącenia doszło w niedzielę około godziny 3.50. Służby dostały wezwanie dotyczące odcinka trasy S8 na wysokości Ruśca, między Mszczonowem a Warszawą. - Niestety doszło do nieszczęśliwego wypadku. Mężczyzna w wieku około 70 lat zginął na miejscu. Został potrącony przez pojazd ciężarowy marki Man - informuje Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodaje, kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Na miejscu wypadku policjanci przeprowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Jak potwierdza Putyra, do wypadku doszło na trasie ekspresowej, więc nie jest tam dopuszczony ruch pieszych, nie ma tam także przejść. - Policjanci będą wyjaśniali, w jakich okolicznościach mężczyzna znalazł się na jezdni - zaznaczyła.

O poranku utrudnienia czekały kierowców jadących trasą S8 w kierunku Warszawy. Po godzinie 8 policja przekazała, że działania służb zostały już zakończone i ruch powinien odbywać się płynnie.

Informowaliśmy też o śmiertelnym wypadku z udziałem ciężarówki przy wjeździe na A2:

Śmiertelny wypadek przy wjeździe na autostradę A2Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock