Roszady na Puławskiej

Warszawa

fot

Drogowcy przygotowali nową organizację ruchu na Puławskiej. – Ruch został przeniesiony z jezdni wschodniej na zachodnią. Dla kierowców jednak niewiele się zmieniło – relacjonuje Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl.

- Kierowcy mają do dyspozycji po trzy pasy w każdą stronę. Ruch jest spory, ale to normalne o tej porze na Puławskiej – mówił o godzinie 8.00 reporter tvnwarszawa.pl.

Na zamkniętej części jezdni jeszcze dziś rano pracowali drogowcy. – Zrywali tymczasowe oznaczenia – dodaje Gula.

Jak jechać?

Z ul. Tanecznej, oraz z wyjazdów z posesji znajdujących się wzdłuż zachodniej jezdni ul. Puławskiej wyjazd możliwy jest jedynie w kierunku Piaseczna. Natomiast wyjazdy z ul. Żołny i innych poprzecznych, znajdujących się wzdłuż wschodniej jezdni, zostały zamknięte.

S2 w kwietniu

Zmiany w rejonie ul. Tanecznej związane są z kolejnym etapem budowy południowej obwodnicy Warszawy i będą obowiązywać przez kilka najbliższych miesięcy.

Prace przy trasie S2, a także S79 (od węzła Marynarska do węzła Lotnisko) prowadzi firma Teerag-Asdag Polska na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Drogi szybkiego ruchu wokół Okęcia mają powstać do kwietnia 2012 r.

fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot

par/mz