Rolkarze znów na ulicach. W czwartek pojadą do Wilanowa

Warszawa

um.warszawa.plNightskating w Warszawie

W czwartek wieczorem kierowcy muszą się przygotować na utrudnienia. Na stołeczne ulice po raz kolejny wyjadą miłośnicy jazdy na rolkach. Tym razem pojadą do Wilanowa.

Jak zawsze spotkają się o godzinie 21.00 przed pomnikiem Kopernika przy Krakowskim Przedmieściu. Potem ruszą następującą trasą:

Nowy Świat, Jerozolimskie, Marszałkowska, Waryńskiego, Puławska, Bukowińska, Wilanowska, Wiertnicza, Czerniakowska, Gagarina, Spacerowa, Puławska, Szucha, Ujazdowskie, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście.

Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 23.00.

"Na trasie przejazdu mogą występować krótkotrwałe utrudnienia w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. W przypadku długotrwałego zatrzymania pojazdy będą kierowane na trasy objazdowe przebiegające najbliższymi przejezdnymi ciągami komunikacyjnymi" - informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

W sobotę marsz

Miasto ostrzega, że także w sobotę od 15.00 do 17.00 będą utrudnienia. Wszystko w związku ze zgromadzeniem publicznym organizowanym przez Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego. Uczestnicy manifestacji spotkają się na placu Trzech Krzyży a następnie przemaszerują Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem przed Dom Polonii.Również w tym przypadku kierowcy muszą liczyć się z czasowymi wyłączeniami ruchu a pasażerowie ze zmianami tras autobusów.

Tak wyglądała jedna z zeszłorocznych edycji Nightskatingu:

ło/b

Uczestnicy imprezy o Nightskating
TVN24