Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Remontują Trakt Brzeski. Niedziela na razie bez utrudnień

Warszawa

Artur Węgrzynowicz /tvnwarszawa.plRuch na Trakcie Brzeskim

Trwa remont nawierzchni na fragmencie Traktu Brzeskiego. W sobotę spowodował ogromne utrudnienia. W niedzielę ruch odbywa się płynnie. Gorzej może być po południu, gdy zaczną się powroty z weekendu.Drogowcy pracują na jezdni w stronę Lublina, między ul. 1. Praskiego Pułku a granicami miasta. Kierowcy mają do dyspozycji po jednym pasie w każdą stronę, na jezdni prowadzącej w kierunku Warszawy. W piątek i sobotę na tym odcinku tworzyły się ogromne korki.

W niedzielę ruch odbywa się płynnie. - Od strony Lublina ruch nie różni od normalnego dnia, jest nawet trochę luźniej - relacjonował o 15.30 Artur Węgrzynowicz. - Nieco gorzej jest na trasie z Mińska Mazowieckiego. Do czasu podróży trzeba tam doliczyć około 20 minut - zaznaczył nasz reporter.

I dodał - To oczywiście nie oznacza, że wieczorem będzie tak samo.

Frezowanie Traktu

Zarząd Dróg Miejskich wymienia nawierzchnię na jezdni Traktu Brzeskiego. Od piątku od godz. 22.00 do poniedziałku do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu jest południowa (wyjazd z Warszawy) jezdnia ulicy na odcinku od ul. 1 Praskiego Pułku do granicy miasta.

Ruch po jednym pasie w każdym kierunku został skierowany na jezdnię północną. Można przejechać skrzyżowaniem z ulicami Jana Pawła II i 1 Praskiego Pułku, ale wprowadzony został zakaz skrętu w lewo z ul. Trakt Brzeski w ul. 1 Praskiego Pułku.

„Skrzyżowanie z ulicami Jana Pawła II i marsz. Piłsudskiego czynne będzie w ciągu dnia, ale wprowadzony zostanie zakaz skrętu z ul. Trakt Brzeski w ul. Jana Pawła II; wyjeżdżający z ul. marsz. Piłsudskiego będą musieli rozjechać się w ul. Trakt Brzeski (nie będą mogli pojechać w ul. Jana Pawła II). W godzinach nocnych skrzyżowanie będzie zamknięte" - informuje ZDM.

Drogowcy wymienią nawierzchnię na jezdni południowej
ZDM

Zobacz jak w sobotę wyglądał korek na wylotówce na Mińsk Mazowiecki:

Olbrzymi korek na Czecha i Trakcie Brzeskim w stronę Mińska
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

ło/r