Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Remont Jagielskiej dopiero w wakacje

Warszawa

| Getty Imagesfot

Choć ulica Jagielska nadaje się do generalnego remontu, to rozpocznie się on dopiero w wakacje. Kiedy dokładnie? Nadal nie wiadomo.

W połowie kwietnia, dzięki interwencji tvnwarszawa.pl, dzielnica postanowiła "załatać" dziury w jezdni tak, aby przejazd stał się choć trochę bardziej bezpieczny.

W rozmowie z burmistrzem Ursynowa Andrzejem Bittelem dowiedzieliśmy się wtedy, że remont Jagielskiej rozpocznie się najwcześniej w czerwcu. Nadal nie ma w tej sprawie konkretów.

Naprawią i zabezpieczą domy

- Remont Jagielskiej został przesunięty na okres wakacyjny ze względów organizacyjnych i finansowych - poinformowała tvnwarszawa.pl Anna Górecka z wydzialu promocji Ursynowa. - Planowane prace remontowe powinny zabezpieczyć jezdnię, chodnik i położone wzdłuż pasa drogowego posesje przed zalaniem w czasie powodzi. Remont ulicy potrwa około dwóch tygodni - tłumaczy.

Czy to ostateczny termin naprawy Jagielskiej? Sprawdzimy. Miejmy nadzieję, że urzędnikom chodzi o te wakacje.

as/mz