Przygotuj się na:

ZMIANY W KODEKSIE RUCHU

Szóstego grudnia wchodzą w życie nowe przepisy o tworzeniu drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak.

Radzymińska: groźny wypadek, jedna osoba ranna

Warszawa

fot

Groźny wypadek na skrzyżowaniu ul. Radzymińskiej i Łodygowej. Strażacy musieli wycinać pasażerkę jednego z rozbitych samochodów. Policja zablokowała na pewien czas ruch w stronę Marek. Rano w tym miejscu po policyjnym pościgu rozbił się golf.

- Kierujący toyotą wyjeżdżał z ul. Łodygowej i prawdopodobnie za bardzo się "wychylił". Wtedy uderzyła w niego inna toyota jadąca ul. Radzymińska w stronę Marek - relacjonuje Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl.

Także policja informuje, że prawdopodobną przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przez jednego z kierowców.

Zablokowana Radzymińska

Wypadek spowodował poważne utrudnienia. Policja w czasie akcji wycinania pasażerki z rozbitej toyoty całkowicie zablokowała przejazd ul. Radzymińską w stronę Marek. Poważnie utrudniony był również ruch w stronę Targówka.

Jedna osoba została ranna. - Pasażerka toyoty została odwieziona do szpitala - informuje Anna Kędzierzawska z biura prasowego policji.

Uciekali golfem przed policją

Rano w tym miejscu została uszkodzona sygnalizacja świetlna. Na jednym ze słupów sygnalizacji rozbił się golf, którego ścigała policja.

- Policjanci próbowali zatrzymać golfa do kontroli. Kierowca pojazdu nie zatrzymał się i zaczął uciekać - informowała rano policja. Autem jechało trzech mężczyzn. Kiedy samochód uderzył w sygnalizator świetlny, mężczyźni opuścili pojazd i zaczęli uciekać. Zatrzymano jedną osobę. Policja wciąż poszukuje dwóch pozostałych mężczyzn.

fot. Marek Wisznarewski
fot
fot

par

Mapy dostarcza Targeo.pl