Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Ulice

Radzymińska: 5 osób rannych, 3 rozbite samochody

Ulice

Marcin Gula /tvnwarszawa.plWypadek na Radzymińskiej

Poważny wypadek na Radzymińskiej. Zderzyły się trzy samochody. Pięć osób zostało rannych.

- Do wypadku doszło na wysokości numeru 204 - informował o godzinie 13.40 Tomasz Oleszczuk, ze stołecznej policji. - W zderzeniu brał udział bus oraz dwa samochody osobowe - dodaje.

- Fiat ducato uderzył w volkswagena golfa, odepchnął go, po czym zderzył się z volkswagenem passatem – relacjonuje Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl. – Strażacy przez kilkanaście minut, przy użyciu specjalistycznego dźwigu, podnosili fiata. W tym czasie Radzymińska była nieprzejezdna – dodaje. O godzinie 14.25 udrożniony został jeden pas ruchu.

W wypadku rannych zostało 5 osób, w tym kobieta w ciąży. – Do szpitala została odwieziona ciężarna, która była kierowcą golfa. Wraz z nią pogotowie zabrało również dziecko, które również jechało samochodem – informuje Gula.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Zdjęcia przesłał na Kontakt24 internauta Daro:

su/mz