Jechał pod prąd trasą szybkiego ruchu. Zginął. Policja szuka świadków wypadku pod Radzyminem

Autor:
mg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
W Polsce na drogach ginie średnio siedem osób dziennie
W Polsce na drogach ginie średnio siedem osób dziennie
TVN24
TVN24W Polsce na drogach ginie średnio siedem osób dziennie

Policjanci z Wołomina poszukują osób, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i okoliczności wypadku pod Radzyminem, do którego doszło w nocy 25 marca. Kierowca kii, jadąc pod prąd trasą S8, zderzył się z volkswagen golfem. Jedna osoba zmarła, a dwie zostały ranne.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku. Proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia. Zgłoszeń można dokonać pod numerami telefonów 47 724 72 59 lub 022 776 20 21.

Śledztwo dotyczy wypadku do którego doszło 25 marca 2023 roku około godziny 2.45 w miejscowości Ciemne, niedaleko Radzymina, na trasie S8. Na jezdni jednokierunkowej w kierunku Wyszkowa kia, poruszająca się pod prąd, zderzyła się z samochodem marki Volkswagen Golf. - Kierującego kią do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitala trafiły również dwie osoby z volkswagena - informował wówczas Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji.

Kierujący kią 88-letni mężczyzna zmarł w szpitalu.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia udostępniamy dzięki uprzejmości portalu WWL112.PL.

Autor:mg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Pietrzak, WWL112.PL

Pozostałe wiadomości