Ulice

Radiowóz rozbity na skrzyżowaniu. Policjanci jechali na interwencję

Ulice

[object Object]
Kolizja w Piasecznie, radiowóz na środku skrzyżowaniaArtur Węgrzynowicz,tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

W Piasecznie na ulicy Puławskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w tym policyjnego radiowozu. - Funkcjonariusze jechali na interwencję, mieli włączone sygnały dźwiękowe i świetlne - zapewnia policja.

Do zdarzenia doszło na ulicy Puławskiej, na wysokości budynku numer 37. - To kolizja, nikomu nic się nie stało - informuje nas Jarosław Sawicki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

- Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego jechali na zleconą interwencję. Mieli włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. Niestety doszło do zderzenia z samochodem osobowym marki Mercedes - opisuje przebieg zdarzenia nasz rozmówca. Jak dodaje, jest zbyt wcześnie by rozstrzygać o winie. Przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane.

"Auta nie nadają się do jazdy"

Nasz reporter Artur Węgrzynowicz, po dojechaniu na miejsce zdarzenia, powiedział, że obydwa auta biorące udział w kolizji nie nadają się do dalszej jazdy. - Bardziej uszkodzony jest właśnie policyjny radiowóz. Ma zniszczony przód, wystrzeliły mu poduszki powietrzne. Stoi na środku skrzyżowania - opisuje Węgrzynowicz.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu na Puławskiej, w kierunku Warszawy. - Na miejscu trwają działania. Ponadto część kierowców zwalnia i robi zdjęcia - podaje Sawicki.

kw/b

Pozostałe wiadomości