Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Ulice

Radiowóz potrącił nastolatkę na pasach

Ulice

TVN 24Mówi Tomasz Oleszczuk, KSP

Radiowóz potrącił nastolatkę we Włochach. Dziewczyna trafiła do szpitala. Według policji, służbowe auto jechało na sygnale, według świadków - nie.

- Chciałbym poinformować, że miał miejsce wypadek około godziny 15.55 przy ul. Bolesława Chrobrego na przejściu dla pieszych przy komisariacie. Kierujący radiowozem potrącił na pasach kobietę – napisał na warszawa@tvn.pl Paweł.

Informację potwierdziła stołeczna policja. Do wypadku doszło w okolicy ul. Łamanej.

– Radiowóz jadący na sygnale potracił młodą dziewczynę. Policjant jechał do pomocy innej interweniującej załodze – powiedział Tomasz Oleszczuk z biura prasowego komendy stołecznej. - Na miejscu jest już prokurator, nastolatka trafiła do szpitala – dodał.

Według relacji kobiety, która była w pobliżu w momencie wypadku, policyjne auto nie jechało na sygnale.

b//ec