Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Puławska: zderzenie nissana z renault

Ulice

fot
fot

- Wypadek na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Karmazynowej - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Jedna osoba została ranna. Odwieziono ją do szpitala - dodaje.

Policja nie potwierdza tych informacji. - To była kolizja, nikomu nic się nie stało - informuje Dorota Tietz ze stołecznej policji.

- Według świadków kobieta prowadząca renault jechała ul. Puławską w kierunku Piaseczna. Skręcała w lewo, w kierunku ul. Karmazynowej. Z kolei kobieta prowadzaca nissana jechała ul. Puławską w kierunku centrum. Wtedy doszło do zderzenia - realcjonuje Zieliński. - Obie panie wjechały na skrzyżowanie na czerownym świetle - dodaje.

Na miejscu była straż pożarna. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w kierunku centrum. Utworzył się korek. Obecnie samochody stoją na chodniku. Nie blokują ruchu.

Mapy dostarcza Targeo.pl

su/roody

Pozostałe wiadomości