Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Przyjechali do kolizji, uderzył w nich samochód dostawczy. Rozbity radiowóz i auto służby drogowej na S2

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
OSP Raszyn / FacebookPoranne zderzenie na trasie S2

Na Południowej Obwodnicy Warszawy doszło w sobotę nad ranem do dwóch kolizji. Najpierw zderzyły się dwa samochody osobowe. Gdy na miejscu zjawili się policjanci i służba drogowa, ich pojazdy zostały uszkodzone przez kierowcę auta dostawczego. Jezdnia w kierunku Puławskiej była przez pewien czas zablokowana.

Do zderzenia doszło przed godziną 4. na odcinku S2 pomiędzy węzłami aleja Krakowska i Warszawa Lotnisko. - Policjanci obsługiwali kolizję dwóch samochodów osobowych. Na jezdni stał oznakowany radiowóz Wydziału Ruchu Drogowego, a za nim pojazd marki Renault należący do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. W ten pojazd uderzył kierowca dostawczego ducato. W wyniku zderzenia uszkodzony został także radiowóz - relacjonuje Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodaje, nikt nie został poszkodowany. - Wszyscy byli trzeźwi - zaznacza.

Wcześniej, obrażeń nie odniósł także nikt z uczestników pierwszej kolizji.

Na miejscu zdarzenia, oprócz policji i służby drogowej, byli także strażacy. Drogowcy ostrzegali początkowo, że jezdnia w kierunku Puławskiej jest zablokowana. Około 6.30 ruch odbywał się wyłącznie jednym pasem, a pozostałe dwa były wyłączone z użytkowania. Utrudnienia zakończyły się o godzinie 7.25.

Do kolizji doszło pomiędzy aleją Krakowską a węzłem Warszawa LotniskoGoogle Maps

W piątek informowaliśmy też o utrudnieniach na trasie S8 po serii popołudniowych kolizji i wypadków:

Duże utrudnienia na trasie S8
Duże utrudnienia na trasie S8Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: OSP Raszyn / Facebook

Pozostałe wiadomości