Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Przejechał przez pas zieleni, zderzył się z fiatem. Kierowcy trafili do szpitala

Warszawa

Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plWypadek na Puławskiej

Na Puławskiej zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierowcy obu pojazdów zostali ranni.

Do wypadku doszło na jezdni w kierunku Piaseczna na wysokości węzła z ulicą Gintrowskiego (Rzymowskiego).

- Kierowca seata poruszał się boczną jezdnią, gdy przejechał przez pas zieleni i na jezdni głównej zderzył się z fiatem - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Dodał, że oba samochody mają mocno rozbite przody. Fiat pod wpływem zderzenia stanął odwrócony do kierunku jazdy.

Zdarzenie potwierdziła policja. - Zgłoszenie otrzymaliśmy godzinie o 8.30. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Będziemy prowadzili dochodzenie wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia - informował Tomasz Oleszczuk z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu pracowała też straż pożarna. Jak przekazał nasz reporter, strażacy zajęli się zabezpieczeniem miejsca kolizji, między innymi płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z obu pojazdów.

Z powodu czynności policji na miejscu wypadku, zablokowany był lewy pas ruchu w kierunku Piaseczna. W sobotę rano nie powodowało to dużych utrudnień w ruchu.

Informację o zderzeniu otrzymaliśmy też od internauty na Kontakt24.

Wypadek na Puławskiej | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Wypadek na Puławskiej | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Wypadek na Puławskiej | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Wypadek na Puławskiej | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

kk/gp