Przeciął pas zieleni i dachował. Cztery osoby z BMW ranne

Warszawa

Piotr 84 / Kontakt 24Dachowanie w al

Dachowanie w al. Stanów Zjednoczonych. Ulica przez ponad dwie godziny wyłączona była z ruchu na odcinku od Kinowej do Saskiej w kierunku centrum. Pierwsze informacje o wypadku na Kontakt 24 przesłał Piotr.

Do wypadku doszło ok. godz. 18. Jak poinformowała policja, samochód marki BMW jadący w kierunku Pragi z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn przeciął pas zieleni i zjechał na przeciwny pas ruchu. Tam dachował.

Początkowo policja informowała o dwóch osobach rannych, po godz. 20 służby zweryfikowały liczbę i podały, że do szpitala trafiły cztery osoby.

- W szpitalu kierowca został przebadany na zawartość alkoholu we krwi. Był trzeźwy - przekazała Iwona Jurkiewicz ze stołecznej komendy.

Utrudnienia w kierunku centrum

Policjanci przez ponad dwie godziny pracowali na miejscu wypadku. Ruch w kierunku centrum był zablokowany od ul. Kinowej do Saskiej. Kierowcy musieli korzystać z objazdów. Na trasy objazdowe skierowano także autobusy komunikacji miejskiej. Zmiany dotyczyły linii: 141, 151, 182, 188, 514, 520 i 523 w kierunku centrum.

Przed godz. 21 ruch w al. Stanów Zjednoczonych został przywrócony. - Kierowcy mogą już bez utrudnień przejechać w tym rejonie - przekazała Iwona Jurkiewicz.

Dachowanie w al. Stanów Zjednoczonych
Sebson / Kontakt 24

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ NA KONTAKCIE 24

jk/b