Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie na Grochowskiej. "Kierowca wjechał w auta na skrzyżowaniu"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plKierowca volkswagena miał ponad dwa promile

Na Grochowskiej, przy Omulewskiej zderzyło się kilka samochodów. Są utrudnienia w kierunku ronda Wiatraczna. Jak podaje policja, jeden z kierowców miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Jak informuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, przed godziną 8 kilka samochodów osobowych najechało na siebie przed światłami. - Chodzi o skrzyżowanie Grochowskiej z Omulewską - precyzuje nasz reporter. - Kierowca volkswagena wjechał w pozostałe auta - zaznacza.

I jak dodaje, są utrudnienia w kierunku ronda Wiatraczna. - Zablokowane są dwa z trzech pasów - mówi.

Policja potwierdza, że doszło do zderzenia czterech samochodów. - Zderzyły się łącznie cztery pojazdy: renault kangoo, renault scenic, volkswagen i land rover. Kierowca volkswagena miał 2,2 promila alkoholu w organizmie - mówi Edyta Adamus z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. I potwierdza, że w miejscu zdarzenia zablokowane są dwa pasy w kierunku centrum.

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl