Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Pożar samochodu na Żoliborzu

Ulice

fot. Bubu/warszawa@tvn.pl

- Na skrzyżowaniu ulic gen. Józefa Zajączka i Stefana Czarnieckiego płonie samochód. Ulica jest zablokowana – zaalarmował nas na warszawa@tvn.pl Bubu. Pożar udało się opanować dopiero przybyłej na miejsce straży pożarnej. Ulica jest już przejezdna.

Ogień pojawił się pod maską osobowego citroena w trakcie jazdy. Zdarzenie opisuje pasażer pojazdu. – Wszystko stało się bardzo szybko. Coś stuknęło pod maską i natychmiast pojawił się ogień. A wczoraj odebrałem samochód z warsztatu – mówi.

Citroena pomagali gasić inni kierowcy. Pomimo wykorzystania 7 gaśnic, pożar udało się opanować dopiero przybyłej na miejsce straży pożarnej – relacjonuje Bubu.

Ulica gen. Zajączka była przez kilkadziesiąt minut zablokowana.

Jeśli chcesz nas zainteresować jakimś tematem pisz na warszawa@tvn.pl. Możesz też opublikować swoją informację bezpośrednio w portalach tvnwarszawa.pl lub Kontakt24.

Mapy dostarcza Targeo.pl

wp/par

Pozostałe wiadomości