Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Ulice

Powązkowska: zderzenie trzech aut. "Kierowca uciekł"

Ulice

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plCzołowe zderzenie na Powązkowskiej

Trzy auta zderzyły się nad ranem na ulicy Powązkowskiej. Jak podaje policja, kierowca jednego z samochodów uciekł. Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24.

"Około godziny 4:10 na ulicy Powązkowskiej potężny huk obudził mieszkańców. Nastąpiło zderzenie co najmniej trzech aut" – napisał Reporter 24 Tomasz Zborowski. Policja potwierdza, że do zdarzenia doszło na wysokości ulicy Niemena, na jezdni w kierunku Okopowej.

- Brały w nim udział dwa auta marki BMW i ford. Kierowca tego trzeciego auta został zabrany do szpitala na badania – informuje Monika Brodowska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

"Czołowe zderzenie"

- Kierowca jednego BMW uciekł. Funkcjonariusze go szukają - dodaje.

Jak dodaje reporter tvnwarszawa.pl, doszło do czołowego zderzenia dwóch BMW. - Technik kryminalistyki zbiera na miejscu odciski palców i ślady zapachowe. Robi też zdjęcia czarnego BMW - relacjonuje z Powązkowskiej Tomasz Zieliński.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, ale ruch nie jest duży.

ran/gp