Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Poturbowany pieszy. Wtargnął na czerwonym

Warszawa

Mapy dostracza Targeo.pl

Z potłuczeniami ciała trafił do szpitala 25-letni mężczyzna, który wtargnął na przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Kierowca nadjeżdżającej Hondy nie zdążył wyhamować. O wypadku, do którego doszło przy ul. Marynarskiej w Warszawie, poinformował reporter Kontaktu 24 Michał.

- Około godziny 10.00 na skrzyżowaniu ulic Marynarskiej i Wynalazek w Warszawie Honda potrąciła pieszego. Nie wiem tylko, czy Honda jechała na czerwonym - pieszy miał zielone, czy też było odwrotnie - napisał Michał. Jak relacjonował internauta, do południa ruch w okolicy przejścia, na którym doszło do wypadku, był utrudniony.

Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo

Dyżurny oficer prasowy z Komendy Stołecznej Policji wyjaśnił w rozmowie z redakcją Kontaktu 24, że na czerwonym świetle na przejście wtargnął przechodzeń. Poturbowany 25-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Czytaj też na Kontakcie 24.

js