Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Pościg w Legionowie. "Kierowca pod wpływem, narkotyki w aucie"

Warszawa

targeoNocny pościg w Legionowie

Mężczyzna i kobieta próbowali uciekać w nocy przed policją na terenie Legionowa. Jak informuje komenda stołeczna, jeden z funkcjonariuszy oddał strzał ostrzegawczy. Całe zajście miało miejsce po godz. 3 w nocy z soboty na niedzielę.- Patrol z Legionowa przystąpił do rutynowej kontroli na ulicy Mickiewicza. Mercedes nie zatrzymał się. Funkcjonariusze ruszyli w pościg - wyjaśnia Jarosław Florczak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

"Rozbiegli się w różnych kierunkach"

Jak relacjonuje, mercedes przejechał kilka przecznic i uderzył w murowane ogrodzenie. - Kierujący i pasażerka zaczęli uciekać, rozbiegli się w różnych kierunkach. Wtedy ze strony funkcjonariusza padł strzał ostrzegawczy w powietrze i oboje się zatrzymali - wyjaśnia Florczak.Dodaje, że mężczyzna i kobieta byli pod wpływem alkoholu. - Radosław G. lat 38 miał ponad promil w wydychanym powietrzu. Został zatrzymany. W pojeździe znaleziono również 1,2 grama amfetaminy - zaznacza Florczak. - Kobieta została doprowadzona do wytrzeźwienia - dodaje.Policja będzie ustalać szczegóły zajścia.

ZOBACZ TEŻ MATERIAŁ DOTYCZĄCY POŚCIGU W NADARZYNIE:

ran/mś

Strzały i pościg pod WarszawąKamilhmhd | Kontakt24
wideo 2/5