Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Pościg ulicami Warszawy. Ranni policjanci

Ulice

fot
fot

Dwóch rannych policjantów i dwa zniszczone radiowozy - to finał pościgu, który odbył się w piątek wieczorem w rejonie ulicy Jana Olbrachta. Zdjęcie z miejsca zdarzenia przesłał na skrzynkę Kontaktu 24 internauta Stefan Kwass.

- Około godziny 18:00 policjanci patrolujący Wolę zauważyli skradzioną dwa dni temu w Grodzisku Mazowieckim mazdę. Policjantów dostrzegł też obserwowany mężczyzna, który wsiadł do auta i zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nim - relacjonował w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 Maciej Karczyński z Komendy Stołecznej Policji.

- Pościg trwał 5-10 min, policja ustawiła blokadę. Mężczyzna wjechał w dwa radiowozy i zniszczył je. Został zatrzymany. Dwaj policjanci zostali ranni - dodał.

Jak dowiedział się Kontakt 24, zatrzymany mężczyzna to Wojciech Z. 32-letni mieszkaniec Warszawy, wcześniej notowany za narkotyki i kradzieże.

Utrudnienia

Na miejscu trwały działania policji. Skręt z Sowińskiego w Olbrachta był utrudniony. Policja kierowała ruchem.

fotfot. Stefan Kwass/ Kontakt 24

Mapy dostarcza Targeo.pl

aj,kde/jaś//as

Pozostałe wiadomości