Porzucone audi blokuje chodnik na Jagiellońskiej

Warszawa

Kontakt 24Mistrz parkowania na Jagiellońskiej

"Od około tygodnia auto stoi na środku chodnika na Jagiellońskiej, w okolicy numeru 74" - napisała na Kontakt 24 jedna z Reporterek. Dziwi się, dlaczego żadne służby nie podjęły interwencji w tej sprawie.

Na zdjęciu przesłanym przez czytelniczkę widzimy audi w ciemnym kolorze zaparkowane na środku chodnika. Samochód blokuje całą przestrzeń i - jak podkreśla autorka - "utrudnia przechodniom swobodne przejście". Pieszy, chcąc ominąć pojazd, musi zejść z chodnika i przejść ulicą lub trawnikiem. Samochód ma za tylną szybą trójkąt ostrzegawczy. Ale - według Reporterki 24 - auto znajduje się w tym miejscu od "około tygodnia". To ulica Jagiellońska, nieopodal komisariatu policji i siedziby Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.

Straż nie miała zgłoszenia

"Dziwi mnie, że żadna ze służb jeszcze się tym nie zainteresowała" - przyznaje czytelniczka.O sprawę spytaliśmy straż miejską. Jolanta Borysewicz z sekcji prasowej poinformowała, że od 1 listopada funkcjonariusze nie mieli żadnego zgłoszenia dotyczącego wskazanego adresu. - Wyślemy tam patrol - zapewniła.

ZOBACZ TAKŻE "MISTRZÓW" PARKUJĄCYCH POD WIATĄ PRZYSTANKOWĄ NA PLACU TRZECH KRZYŻY:

Toyota zaparkowała na przystankuLech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

kw/mś