Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Poranny "kocioł" w Alejach Jerozolimskich i na Ryżowej

Warszawa

Reporter o kolizji w alTVN24
wideo 2/2

Kolizja z udziałem czterech aut w Alejach Jerozolimskich. Uszkodzone samochody blokowały jeden pas, powodując duże utrudnienia. Do podobnego zdarzenia doszło też na Ryżowej.

Do kolizji doszło około godziny 6.30 w Alejach Jerozolimskich w kierunku centrum, na wysokości wiaduktu nad ulicą Popularną. - Uszkodzone auta blokują skrajny, lewy pas. Przejezdny jest tylko jeden - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl, Lech Marcińczak.

Ze względu na poranny szczyt i duże natężenie ruchu były duże utrudnienia. - Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy starali się udrożnić ruch - informuje Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji. - Auta zostały już usunięte, korki powoli się rozładowują - dodaje.

Kolejna kolizja w porannym szczycie

Około godziny dziewiątej do podobnej kolizji doszło w rejonie skrzyżowania Ryżowej z aleją 4 Czerwca 1989 roku. - W kolizji uczestniczyły dwie hondy, opel, ford i peugeot. Na miejscu są policjanci, którzy badają trzeźwość kierowców - informuje Małgorzata Wersocka z komendy stołecznej.

Kolizja czterech aut al. Jerozolimskich | Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl
Kolizja czterech aut al. Jerozolimskich | Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl
Kolizja czterech aut w al. Jerozolimskich | Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl
Kolizja czterech aut w al. Jerozolimskich | Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl

kr