Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Poranna akcja solarek. Sobota bez śniegu

Warszawa

ZOM / facebookNa ulice wyjechały solarki

W sobotę nad ranem na stołeczne ulice wyjechały solarki. Akcja dotyczyła ulic spadkowych, mostów i wiaduktów.

Po piątkowych opadach śniegu ulice w Warszawie są mokre. Gdzieniegdzie jednak jest bardzo ślisko. Jak poinformował Zarząd Oczyszczania Miasta posypywarki wyjechały o 4.30 i ich akcja miała potrwać półtorej godziny. 42 solarki zabezpieczyły ulice spadkowe takie jak Dolna, Spacerowa, Belwederska oraz wiadukty i mosty.

Sobota w Warszawie bez śniegu

W sobotę w całej Polsce niebo zasnute będzie chmurami. Miejscami spadnie z nich śnieg, deszcz ze śniegiem, lokalnie marznący deszcz powodujący gołoledź.

Wilgotność powietrza wyniesie 90 proc. i więcej na północnym wschodzie. Komfort termiczny odczują mieszkańcy całego kraju poza północnym-wschodem, gdzie będzie chłodno. Warunki biometeorologiczne w całym kraju będą niekorzystne.

W Warszawie będzie na ogół pochmurno. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie. W południe wyniesie 996 hPa.

Więcej o pogodzie czytaj na tvnmeteo.pl

Prognoza na sobotę
TVN Meteo

su/sk