Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Polski Bus w rowie na krajowej "8". Osiem osób jest lekko rannych

Ulice

TVN24Wypadek autoakru na krajowej "8"

Wypadek Polskiego Busa na drodze krajowej nr 8 w kierunku Warszawy. Pojazd wjechał do rowu. Policja informuje o ośmiu lekko rannych osobach. Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do wypadku doszło w niedzielę po południu na wysokości miejscowości Władysławów w kierunku Warszawy. Kierowca Polskiego Busa wjechał do rowu. Osiem osób zostało lekko rannych. Wszyscy pasażerowie wyszli z autobusu o własnych siłach.

- Kierowca poczuł, że autobus "ściąga na prawo", zjechał na pobocze i wpadł do rowu - mówił na antenie TVN24 asp. Sławomir Janowiec z policji w Grodzisku Mazowieckim. - Kierowca był trzeźwy. Dokładne przyczyny ustalą policjanci z wydziału ruchu drogowego - dodał.

Jak poinformowała Justyna Sochacka, rzecznik prasowa Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, na miejscu był jeden śmigłowiec LPR. Żaden z rannych nie potrzebował jednak pilnego transportu do szpitala.

Droga jest przejezdna.

Kolejny wypadek na krajowej "8"

Trzy kilometry dalej około godz. 18.30 na DK8 w stronę Warszawy, doszło do drugiego wypadku. Na wysokości miejscowości Kostowiec motocykl zderzył się z osobówką. - Kierująca autem włączała się do ruchu i nie ustąpiła pierwszeństwa w wyniku czego zderzyła się z motocyklem - powiedział nam dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Rannego motocyklistę do szpitala przetransportował śmigłowiec LPR. Jak podaje policja, mężczyzna był przytomny.

Czytaj też na Kontakcie 24

Polski Bus w rowieJustyna Raj / Kontakt 24

kontakt24/mz/sk