Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Polski Bus w rowie na krajowej "8". Osiem osób jest lekko rannych

Warszawa

TVN24Wypadek autoakru na krajowej "8"

Wypadek Polskiego Busa na drodze krajowej nr 8 w kierunku Warszawy. Pojazd wjechał do rowu. Policja informuje o ośmiu lekko rannych osobach. Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do wypadku doszło w niedzielę po południu na wysokości miejscowości Władysławów w kierunku Warszawy. Kierowca Polskiego Busa wjechał do rowu. Osiem osób zostało lekko rannych. Wszyscy pasażerowie wyszli z autobusu o własnych siłach.

- Kierowca poczuł, że autobus "ściąga na prawo", zjechał na pobocze i wpadł do rowu - mówił na antenie TVN24 asp. Sławomir Janowiec z policji w Grodzisku Mazowieckim. - Kierowca był trzeźwy. Dokładne przyczyny ustalą policjanci z wydziału ruchu drogowego - dodał.

Jak poinformowała Justyna Sochacka, rzecznik prasowa Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, na miejscu był jeden śmigłowiec LPR. Żaden z rannych nie potrzebował jednak pilnego transportu do szpitala.

Droga jest przejezdna.

Kolejny wypadek na krajowej "8"

Trzy kilometry dalej około godz. 18.30 na DK8 w stronę Warszawy, doszło do drugiego wypadku. Na wysokości miejscowości Kostowiec motocykl zderzył się z osobówką. - Kierująca autem włączała się do ruchu i nie ustąpiła pierwszeństwa w wyniku czego zderzyła się z motocyklem - powiedział nam dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Rannego motocyklistę do szpitala przetransportował śmigłowiec LPR. Jak podaje policja, mężczyzna był przytomny.

Czytaj też na Kontakcie 24

Polski Bus w rowie
Justyna Raj / Kontakt 24

kontakt24/mz/sk