Ulice

Półnagi spacerował mostem Łazienkowskim

Ulice

Niebezpieczny spacer po moście Łazienkowskim
Bernard, warszawa@tvn.plNiebezpieczny spacer po moście Łazienkowskim

Półnagi mężczyzna "spacerował" w czwartek wieczorem po moście Łazienkowskim. Interweniowali policjanci, którzy dostali aż osiem zgłoszeń. Nagranie dostaliśmy na warszawa@tvn.pl i Kontakt 24.

"Niektórym słońce przygrzało dziś zbyt mocno. Film zarejestrowany przed chwilą na moście Łazienkowskim, lewy pas w stronę Pragi" - napisał na warszawa@tvn.pl Bernard i wysłał film.

Widać na nim mężczyznę, który późnym wieczorem spaceruje Trasą Łazienkowską. Pomiędzy rozpędzonymi samochodami, na trzypasmowej jezdni!

Monika Brodowska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji informuje, że policja o tej sytuacji została poinformowana o tym zdarzeniu. – Interwencja zakończyła się pouczeniem. Ze względu na stan zdrowia mężczyzna został przekazany do zespołu pogotowia ratunkowego – powiedziała Brodowska. Przedstawicielka policji nie odpowiedziała na pytania dotyczące trzeźwości mężczyzny ani tego, czy mógł być pod wpływem narkotyków. Brodowska przekazała, że "na ten moment" nie może udzielić takich informacji. k/gp

Pozostałe wiadomości